Dorota Kuś

radca prawny

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie. Prowadzę własną Kancelarię w Lublinie. Specjalizuję się w obsłudze prawnej przedsiębiorców w branży budowlanej oraz w zamówieniach publicznych.
[Więcej >>>]

Zarządzanie Kancelarią

Dorota Kuś15 listopada 20174 komentarze

Zarządzanie Kancelarią to temat, który często kuleje u prawników. Zwykle jak zaczyna się przygodę z prowadzeniem Kancelarii na własną rękę  przez jakiś czas pracuje się samemu, jako prawnik, asystent, sekretarka i jeszcze sprzątaczka;) Nie wiem czy u Ciebie tak to wyglądało, ale to dobrze opisuje moje początki na swoim..

Po jakimś czasie przychodzi czas na zatrudnianie pracowników i zarządzanie nie tylko swoją pracą w Kancelarii. Ciekawe pomysły jak to zrobić za pomocą outlooka prezentuje na swoim blogu mec. Mikołaj Otmianowski.

Oprócz treści stricte merytorycznych i praktycznych związanych z tematem bloga bardzo podoba mi się filozofa prezentowana przez Mikołaja Otmianowskiego. Szczególnie zapadł mi w pamięć jeden fragment, który pozwolę sobie zacytować:

Pewien mądry Jezuita powiedział mi ostatnio, że jedyne co moje dzieci będą pamiętać z młodości to to, ile czasu im poświęciłem. I to jest prawda, bo jedyne co pamiętam to to, ile Tato poświęcił mi czasu na zabawę.

Dlatego moją misją jest sprawić by każda kancelaria działała sprawniej i stawała się sprawnym przedsiębiorstwem, a wszyscy pracownicy mieli czas aby zająć się swoimi rodzinami!

Podpisuję się pod tym obiema rękami i zachęcam do lektury bloga:) Moim zdaniem warto zacząć od wpisu: http://szmk.pl/uncategorized/ostrzenie-pily/

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Mikołaj Lech | Znaki Towarowe Blog Listopad 17, 2017 o 04:02

Dziękuję za polecenie ciekawego materiału do lektury.

Faktycznie sam tak mam, że pewne czynności administracyjne w kancelarii zabierają dużo czasu i brakuje na koniec dnia chęci aby ten problem rozwiązać. Człowiek cieszy się, że daną sprawę wypchnął, ale za kilka dni temat powraca.

Tak przy okazji o podobnych rzeczach pisze Kasia Solga na swoim blogu: http://jakprowadzickancelarie.pl/poczta-w-kancelarii-prawnej/

Warto być na bieżąco.

Pozdrawiam

Odpowiedz

Dorota Kuś Listopad 17, 2017 o 09:08

Nie ma sprawy, pozdrawiam serdecznie:)

Odpowiedz

Katarzyna Listopad 19, 2017 o 19:46

Mikołaj, dziękuję za wzmiankę. Dzięki niej trafiłam na tego bloga, podoba mi się tutaj:-) Pani Doroto, historie o Panu Zenonie genialne, gratuluję i pozdrawiam serdecznie.

Odpowiedz

Dorota Kuś Listopad 20, 2017 o 08:54

Dziękuję bardzo:)

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez Dorota Kuś Kancelaria Radcy Prawnego Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest Dorota Kuś Kancelaria Radcy Prawnego z siedzibą w Lublinie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem biuro@kancelariakus.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: